Oferujemy Wynajem autokarów oraz Organizacje wycieczek

a także pilotaż i przewodnictwo oraz ubezpieczenia turystyczne.

Nasza firma, świadczy usługi przewozu osób autokarami od 6 do 57 miejsc. Ofertę kierujemy dla szkół, firm, grup zorganizowanych, biur podróży jak i osób prywatnych (obsługa wesel, imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych, rajdów itp.) Naszym priorytetem jest bezpieczny i komfortowy przewóz osób na terenie całego kraju oraz za granicą. W tym celu zatrudniany wykwalifikowanych, z dużym doświadczeniem zawodowym, odpowiedzialnych i zawsze uśmiechniętych kierowców. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, uprawnienia, certyfikaty do wykonywania usługi przewozu osób.

Dodatkowo od 2018 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o własne biuro podróży które między innymi świadczy usługi w zakresie organizacji jednodniowych oraz kilkudniowych wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych (integracyjnych) oraz dla grup zorganizowanych , wystarczy powiedzieć czego Państwo oczekują a my wszystko przygotujemy od A do Z. począwszy od transportu, wyżywienia, noclegów, przewodników, biletów wstępu, ubezpieczenia turystyczne.

Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie ubezpieczenie w zależności od rodzaju wyjazdu, wycieczki, grupy, czy pojedynczych osób wyjeżdżających na urlop. Jesteśmy przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej SIGNAL IDUNA, która przede wszystkim oferuje ubezpieczenia turystyczne.

Twoje korzyści

Kompleksowa usługa

Organizujemy wycieczki od A do Z. począwszy od transportu, wyżywienia, noclegów, przewodników, biletów wstępu, ubezpieczenia turystyczne.

Wieloletnie doświadczenie

Zatrudniany wykwalifikowanych, z dużym doświadczeniem zawodowym, odpowiedzialnych i zawsze uśmiechniętych kierowców. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, uprawnienia, certyfikaty do wykonywania usługi przewozu osób.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz lub zadzwoń.

Wystarczy powiedzieć czego Państwo oczekują a my wszystko przygotujemy od A do Z. począwszy od transportu, wyżywienia, noclegów, przewodników, biletów wstępu, ubezpieczenia turystyczne.